מוזיאון דונה גרציה

ה"בית של דונה גרציה" - מלון מוזיאון ייחודי בעולם!

מלון סיפור ומוזיאון החי הייחודי בעולם! מקום בילוי ואירוח  בו תפליגו בדמיונכם למאה ה-16 במסע אל חייה של האישה היהודייה “דונה גרציה”. בתוך תפאורה בסגנון ארמונה של הגבירה ולצלילי תקופת הרנסנס. 

זהו מרכז תרבותי אשר פעילותו מבוססת על תכנים וסיפורים אשר מטרתם יצירת אוירה של חוויה והשראה אצל אורחי ה”בית”

לקביעת סיורים:

04-6717175

כמה מילים על אישה שלא הכרתם..

דונה גרציה, היא חנה נשיא בשמה העברי הייתה בת למשפחה יהודית ממגורשי ספרד ופורטוגל, אחת הנשים האמידות בעולם במאה ה-16. 

 דונה גרציה הקדישה את אושרה האגדי וקשריה להצלת אחיה בני העם היהודי. בברכת הסולטן התורכי יזמה ופעלה לחידוש היישוב והקמת מדינה יהודית בעיר “טבריה”.

 

מצפה דונה גרציה

תוכן הסיור ב"בית של דונה גרציה"

משך הסיור: כשעתיים 

תוכן הסיור: בתחילה ישנו סרטון הסברה כללי לקווים מנחים בחייה של דונה גרציה, בהמשך הסיור תעברו באולמות המוזיאון השונים על פי תחנות בחייה של דונה גרציה. ביקור בתערוכת “המסמך” וביקור בתערוכה מיוחדת במינה – קומת התערוכה עוצבה בסגנון ארמונה של דונה גרציה ובתוך 10 ויטרינות תוכלו למצוא למעלה מ – 70 בובות המתארות אירועים היסטוריים חשובים בחייה של דונה גרציה ופעולה למען העם היהודי. לסיום תוכלו לקבל תמונה למזכרת – תוכלו לבחור בין פרטי לבוש מגוונים מהמאה ה – 16. 

מאפייני הסיור: אופי הסיור היינו רגלי בדרגת קושי קלה – מתאים לגיל הזהב. הערות והארות: במקום נוחיות גם נגישה, המוזיאון וכלל המבנה ממוזג וניתן להזמין שתייה למשך הסיור. מיקום המוזיאון נמצא בלב העיר טבריה

סיורים ותערוכות במוזיאון "דונה גרציה"

ה”בית של דונה גרציה” הוא “מוזיאון חי” מיוחד במינו בעיצובו ובתכנונו!
אנו מזמינים אתכם לחוש את האוירה המיוחדת. הסיפור המרכזי של “הבית” מבוסס על דמותה של המנהיגה היהודית בת המאה ה-16 דונה גרציה.
כל ארוע מלווה בפסנתרנית הבית ובמוסיקה של תקופת הרנסאנס והלאדינו.
במוזיאון מוצגות תערוכות קבועות ותערוכות משתנות אשר פתוחות לקהל הרחב! 

תערוכת המסמך
תערוכת המסמך