טיולים גיאורפיים

טיולים גיאוגרפיים

"מסעות" מבית אמסלם טורס

לחברת “מסעות” מבית אמסלם טורס מגוון עצום של טיולים מאורגנים. נציגי החברה ישמחו להסתמך על נסיונם רב השנים ולבחור מביניהם את הטיול המתאים בדיוק עבורכם. בחברת “מסעות” מצויים מדריכים מקצועיים ומנוסים ביותר שישמחו להוביל אתכם ליעד שבחרתם, ויעניקו לכם חווית טיול שתיזכר לאורך זמן. אנו, בחברת “מסעות” נספק לכם כתובת לכל שאלה, ואמינות לאורך כל הדרך – כי אלה הדברים החשובים לנו ביותר, ואלה בדיוק הדברים שיגשימו לכם את הטיול המושלם עליו חלמתם.

אופי הטיולים

 

קבלת הכוונה רפואית איך להתכונן להטסה רפואית, בהתאם למצב הבריאותי.
ציוות רופאים מומחים (אם יש צורך) בהתאם למקרה: רופאים מרדימים, רופאי טיפול נמרץ מבוגרים וילדים נוירוכירוגים ,קרדיולוגים, אורטופדים, רפואה פנימית, גניקולוגים.
ציוות פאראמדיקים מנוסים שעברו הכשרה מיוחדת למתן טיפול בתנאי טיסה.
תיאום אמבולנס קרקעי אם יש צורך למטוס.
התאמת סוג ההטסה , מסחרית/אמבולנס אוירי פרטי על פי המצב הרפואי של החולה ובשיקול עלות תועלת.
תיאום וקבלת כל האישורים הנחוצים מול חברות התעופה ושדות התעופה על מנת לקבל אישור לבצע את ההטסה הרפואית.

 

מדריכים

 

את טיולי “מסעות” מובילים רק מדריכים מקצועיים ומנוסים הנמנים על השורה הראשונה של מדריכי הטיולים בישראל. אנו מאמינים שמדריך ברמה אישית גבוהה, בעל ידע נרחב ועם יחסי אנוש טובים, משפיע על איכות הטיול ועל משתתפיו.

 

שירותים

 

רמת השירותים, המלונות והתחבורה היא ברמה גבוהה במיוחד.”מסעות” קשורה אך ורק לסוכנויות האמינות ביותר בארצות היעד, כאשר כל אחת מהסוכנויות והשירותים נבדקים אישית על ידינו בשטח.

 

מסלולים

 

מסלולי הטיולים נבחרו בקפידה ובהסתמך על נסיון רב. השילוב של טבע, תרבות ופולקלור, מבטא את האיזון הנכון בזמן ובתוכן, ומשיג את המקסימום מכל יעד.

בטיולי "מסעות" שמים דגש על עולם הטבע, התרבות והפולקלור​

טיולי "מסעות" מובלים ע"י מדריכים מנוסים מהשורה הראשונה

מעוניינים שיועץ נסיעות יצור איתכם קשר?